Gebelikrehberi

Biz İsveç'te gebelik ve doğum bakımda başarılı olduk ve bugün dünyanın en iyi sağlık sonuçlarından birine sahip. Gebelikrehberi ile hamile kadınların ve yeni doğmuş bebeklerin bakım kalitesini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmek istiyoruz. Yılda 110 000 doğum sayısı bu bilginin geliştirilmesi için büyük bir kaynak olacaktır.

Gebelikrehberi ulusal kalite sertifikalı ve sağlık sektörünün sorumluluğu altında olan bir rehberdir. Gebelikrehberi, tüm gebelik süreci ve doğum sonrasi ilk aylar ile ilgili bilgileri toplayıp bu bilgileri işlemektedir. Rehberde bulunan tüm bilgiler İsveç yasalari tarafından korunmakta ve sadece daha iyi sağlık ve araştırma için kullanılmaktadir. Kişisel bilgilerinizin anonimleştirilmesi, verilerin şifrelenmesi ve güvenli giriş sayesinde rehberde bulanan bilgilerinize yetkili olmayan kişilerin ulaşması engellenmektedir.

Gebelikrehberi hakkında daha fazla bilgi almak için ebenize başvurunuz. Kişisel bilgilerinizin kayıt edilmemesini istiyorsanız ebeniz veya doktorunuzdan yardım isteyebilirsiniz. Gebelikrehberine katılım gönüllüdür.

Dokument

Translations